DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

...................JEZDECKÝ KLUB  VIKI Horní Újezd..........

Informace k nástupu na tábor

Fond Vysočiny

Vážení rodiče, 

všechny přihlášky, které byly odeslany a přišel vám potvrzovací email, byly přijaty. 

Nahrnulo se na nás spoustu práce a nestihly jsme spolu s účetní skompletovat došlé platby. 

Prosím o kontrolu poslaných plateb na svých účtech, popř u zaměstnavatelů. Ti, kteří platbu zapomněli poslat, ji pošlete. Kontrola proběhne před nástupem na tábor, doplatek ceny tábory je splatný při nástupu. 

V letošním roce proběhne opět soutěž o nejlepší buchtu nebo dort. Body budou připsány jednotlivým družstvům. O čerstvost buchet se nebojte. V podvečer nástupu na tábor proběhne ochutnávka buchet, buchty budou ohodnoceny a ihned zamraženy jako každý rok. Rozmraženy jsou těsně před podáváním na svačinu. 

Informace o balíčku, který budou dostávat děti prvbní večer:
Cena balíčku pro letošní rok je 300Kč,-, v balíčku je tričko na tento rok v barvě týmu, jezdecké podkolenky a fotky z celého dění tábora, které budou uloženy na rajčeti. Zároveň jako bonus budou pravidelně vkládány fotky na náš facebookový účet, kam se přihlásíte pod jménem a pořadovým číslem tábora. ÚČET NAJDETE POD TÍMTO NÁZVEM: https://www.facebook.com/groups/112269535476210. 

Nyní na jaře proběhla rekonstrukce podlahy v ubytování. Betony neodolaly náletům a řádění dětí. Kompletní rekonstrukce proběhla, je položen i nový zátěžový koberec. Proběhla "rozborka postelí" a následné přeskládání. Nyní bude uspořádání postelí po třech. 

Těšíme se na vás. Nyní se oddáváme dovolené, abychom nabrali sil. V případě dotazů jsem na telefenu +420 605 817 352.

Na čtvrtém turnusu ještě zbývá pár místeček, komu se budfe na táboře líbit,
může si dojet ještě na konec prázdnin za koníkama ještě dojet :-)...